Zabezpieczenie

Oferta!

Ekspertyza radiestezyjna mieszkania, domu, siedziby firmy lub sklepu:

- przeprowadzenie badania wskazanego obszaru,

Ekspertyza_Radiestezyjna- wykonanie dokumentacji z zaznaczeniem na planie stref zadrażnień wraz z ich mocą oraz wskazanie najbardziej optymalnych miejsc do spania, bądź dłuższego statycznego przebywania,

- w razie potrzeby neutralizacja promieniowania geopatycznego poprzez zainstalowanie odpowiedniego urządzenia i jego dostrojenia.

Konsultacja przy zakupie nieruchomości jaką jest dom czy mieszkanie, tak aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

Ekspertyza radiestezyjna przy zakupie działki:

Oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i deweloperów!

- przeprowadzenie badania obszaru,

- wykonanie dokumentacji z zaznaczeniem na planie stref zadrażnień wraz z ich mocą oraz wskazanie najbardziej optymalnych miejsc do budowy domu,

- w razie potrzeby (z braku jakichkolwiek możliwości manewru w lokalizacji domu), neutralizacja promieniowania geopatycznego poprzez zainstalowanie odpowiedniego urządzenia i jego dostrojenia, bądź zabezpieczenie obszaru pod przyszłą nieruchomość, przy wykorzystaniu metody naturalnej, jaką jest osadzenie w fundamentach domu, odpowiednio dobranych, spolaryzowanych i zlokalizowanych kamieni polnych (otoczaków).

Pamiętajmy, że zdrowie jest wartością niewymierną i lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Szkolenie w zakresie radiestezji:

- w zależności od szczególnych zainteresowań słuchaczy, zakres uzgadniany może być specjalnie dla danej grupy,

- zawsze jednak poruszana jest tematyka pracy wahadłem czy rezonatorami oraz "bhp", ze szczególnym uwzględnieniem wydatkowania energii,oczyszczania oraz regeneracji.

Koszt wykonania ekspertyzy czy szkolenia są uzgadniane indywidualnie.

Serdecznie zapraszam

Robert Zasina